Fashion Girls Forum
Registrirajte se i uživajte! Budi cool poput Beyonce! Simple_smileBudi cool poput Beyonce! You_dont_need

Join the forum, it's quick and easy

Fashion Girls Forum
Registrirajte se i uživajte! Budi cool poput Beyonce! Simple_smileBudi cool poput Beyonce! You_dont_need
Fashion Girls Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Budi cool poput Beyonce!

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Budi cool poput Beyonce! Empty Budi cool poput Beyonce! ned svi 08, 2011 2:22 pm

fashionista

fashionista
F-G-F Administrator
F-G-F  Administrator

[You must be registered and logged in to see this link.]

Najviše kopiran svjetski modni stil je onaj kojeg fura Beyonce! Bez obzira na puniju građu ona apsolutno uvijek izgleda trendy ali ujedno točno zna izabrati što od trendy stvari njoj pritaje kao saliveno!

Kako to uspijeva napokon je otkrila !

Modni dodaci
„Nisam potpuno odjevena ako nemam naušnice. Uvijek nosim velike naušnice. Privatno ne volim mnogo prstenja i narukvice, ali ih nosim na crvenom tepihu”.

Dizajneri
„Trenutno su mi omiljeni dizajneri Alexander McQueen i Jean Paul Gaultier. Njihova odjeća je ženstvena, seksipilna i moderna.“

Uzori
„Charlize Theron je uvijek lijepa i ženstvena, Halle Berry je elegantna i profinjena, također volim Cher i Dianu Ross koje kao prave zvijezde nikada nisu igrale na sigurno“.

Stil se može mijenjati
„Dok sam odrastala izgledala sam poput dječaka. Tada sam počela pjevati i tražila uzore u pjevačicama poput Tine Turner. Bile su mi prekrasne i pomislila sam kako želim tako izgledati.“

Svaka prilika ima svoj kodeks
„U svome privatnom životu mnogo sam konzervativnija osoba, međutim uvijek uređena. Ako idem na odmor i znam da me nitko neće vidjeti, svejedno nosim traperice koje mi odgovaraju, lijepe pamučne majice, kupaće kostime i modne dodatke. Naučite uživati u modi i birati lijepe stvari bez obzira u kakvoj se prilici našli“.

[You must be registered and logged in to see this link.]

[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.